Stoly-Židle

Effezeta S.p.A.

Přímé odkazy na produkty značky Effezeta v naší nabídce:

Jídelní židle Effezeta
Jídelní stoly Effezeta
Barové židle Effezeta

 


Společnost Effezeta má s výrobou v nábytkářském průmyslu téměř třicet let zkušeností. Bez nadsázky po celém světě distribuuje širokou škálu víceúčelových výrobků, především ale židlí, stolů a bytových doplňků z kovu a dřeva. Effezeta od svých počátků řemeslné dílny od roku 1979 expandovala ve firmu a výrobní továrnou na 85.000 m2 nacházející se na severovýchodě Itálie v blízkosti Udine. Know-how firmy, její zkušenosti a touha experimentovat, to vše se skrývá za pokračujícím úspěchem ve výrobě a distribuci moderního a kvalitního designového nábytku, který si nespletete, je totiž na první pohled "Made in Italy". Výzkum, technologické inovace a kreativita, která je založena na typicky italském smyslu pro estetiku a modernost vytvořili z Effezety skutečného specialistu na pohodlí a také značku, která je schopna držet krok s moderními trendy a požadavky různých světových trhů.

Výzkum a vývoj Effezeta

Effezeta v průběhu let efektivně investovala do technologického výzkumu a vývoje. Vytvořila dynamickou a úspěšnou strategii nepřetržité inovace výroby produktů, které jsou vždy originální, pohodlné a funkční. Za těmito výsledky stojí pečlivé studium a výběr těch nejlepších surovin. Týmová práce s designéry, specifické služby zákazníkům po celém světě a časté účasti na nejvýznamnějších veletrzích v oboru zajistili, že Effezeta patří mezi vedoucí představitele na mezinárodním trhu.

Design

Design Effezety - to je ideální kombinace praktičnosti a estetiky. Staví na rafinované a harmonické tvořivosti významných designérů. Linie a tvary s jednoduchým a moderním designem vyjadřují potěšení žít v pohodlném a originálním prostoru s rozlišovacím "Made in Italy" vhledem.

Produkty

Effezeta nabízí kompletní a aktualizované kolekce čítající více než 250 modelů židlí, stolů a doplňků, které mohou navzájem vytvořit nespočet kombinací a jsou vhodné pro všechny místnosti v domácnosti. Široký výběr modelů je k dispozici v nejrůznějších materiálech, typech podnoží a topů v různých barvách a textiliích, které byly nakombinovány se souladem a originalitou. Pečlivý výběr surovin a precizní zpracování zaručuje špičkovou kvalitu výrobků Effezeta z estetického i funkčního hlediska.

Odkaz na stránky firmy: www.effezeta.it

 

 

Effezeta - the company